Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

ВСЕУКРАЇНСЬКА АКЦІЯ " НАЦІОНАЛЬНИЙ ТИЖДЕНЬ ЧИТАННЯ".

Дата: 3 грудня 2023 о 13:46, Оновлено 3 грудня 2023 о 13:56
93 перегляда

4-го грудня стартує щорічна Всеукраїнська акція «Національний тиждень читання», яку організовує Український інститут книги.

«Ми хочемо, аби читання стало повсякденною звичкою кожного українця, а наша Акція — гарною традицією в передріздвяний час об'єднуватися навколо читання, ділитися своїми великими й маленькими персональними читацькими рейтингами, обговорювати прочитане, підтримувати українську книжку, надто в такий темний і крихкий час для нашої країни, її культури зокрема. Нехай Національний тиждень читання надихає вас, ваших друзів, рідних, коханих, колег відвідати бібліотеку чи книгарню — це буде найліпшим різдвяним подарунком Українському інституту книги!», — ділиться директорка Українського інституту книги Олександра Коваль.

Упродовж тижня (з 04.12.23 — 10.12.23) у Хриплинській гімназії відбудеться низка літературно-мистецьких заходів.

Цьогоріч гасло Акції — «Бути своїми»,що означає зв’язок між поколіннями. Ми переконані, ви поділяєте думку, що промоція читання є важливим чинником розвитку людського потенціалу і для дорослих, і для дітей, адже читання - основа життя самобутньої освіченої нації, гарна ідея для дозвілля,необхідність на шляху професійного зростання і соціальної адаптації, збереження ментального здоров’я тощо.

Тому запрошуємо учителів, учніі та батьків долучитися до реалізації Акції, підтримати загальнонаціональний флешмоб (04.12.23 р. – 10.12.23 р.): у соціальних мережах розмістити дописи / низку дописів (текстові повідомлення, фото-та відеоматеріали) — поділитися своїми читацькими вподобаннями (наприклад, опублікувати певний перелік книжок, та/або історію про найулюбленіший літературний твір, та/або міркування про важливість читання). Рекомендуємо використовувати у соціальних мережах тематичні хештеги #тижденьчитання2023 та #бутисвоїми.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.