Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Новини

1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Україна залишається лідером у Європі за масштабами поширення ВІЛ-інфекції. Саме тому, у рамках циклу заходів із превентивного виховання, Чорненька Ірина Іванівна, вчитель біології та основ безпеки життєдіяльності, спільно з шкільною медичною сестрою - Озарко Марією Михайлівною провели тематичні бесіди про інфекційне захворювання ВІЛ/СНІД з учнями 5-9 класів, метою яких було привернути увагу учнів до вирішення проблеми епідемії, дискримінації ВІЛ-інфікованих, толерантного ставлення до них.

12 листопада 2021р між Хриплинською гімназією та Академією Івана Золотоустого підписано Угоду про співпрацю.
Дана угода передбачає співпрацю в різних напрямках і сферах співробітництва: проведення спільних заходів науково-освітнього, пізнавально- виховного характеру; проведення спільних конференцій, круглих столів, консультацій; залучення до викладання християнської етики фахових спеціалістів з богослов'я; спільну підготовку та подання проєктів і програм, тощо.
Документ підписали ректор Академії митрофорний протоієрей Олександр Левицький та директор нашої гімназії Куницька Галина Володимирівна.

13 листопада 2021 о 17:22 | Пастушенко Н. А. | немає коментарів

5 жовтня у Хриплинській гімназії шкільними офіцерами поліції проведено "Урок тверезості" з метою популяризації здорового способу життя.
Особливу увагу дітей було звернено на шкідливість тютюнопаління, алкоголізму та наркоманії. Адже обізнаність - це запорука не тільки безпеки, а й здоров"я.

Сьогодні у нашій гімназії, працівники Центру безпеки с.Хриплин КУ "Івано-Франківська міська аварійно-рятувальна служба" проводили навчання з пожежної безпеки.
Діти дотримувалися всіх норм евакуації, та успішно вийшли з приміщення гімназії після сигналу тривоги.
Пожежники, в свою чергу, інсценізувавши справжнє займання вогню на подвір'ї, показали як правильно гасити пожежу, та навіть дали дітям змогу відчути себе справжніми супергероями-пожежниками

22 вересня відбулося нагородження переможців загальноміського конкурсу на кращий логотип закладу освіти.
Почесне ІІІ місце посіла учениця Хриплинської гімназії Крисак Лілія (вчитель Бецала Романа Василівна).

В рамках проєкту "Будь помітним! Збережи життя!" (Малі Ґранти Теплого Міста) переможці конкурсу отримали дипломи Департаменту освіти та науки та заохочувальні призи (екоторбинки зі світловідбиваючими елементами).

Проєкт реалізовано за підтримки голови ГО "Центр економічного та соціального розвитку "Меркурій" Маркіяна П'юрика, начальника відділу зв'язків із громадскістю управління патрульної поліції Івано-Франківської області Олександри Бабецької та Богдана Настича, старшого інспектора зв'язків із громадськістю управління патрульної поліції та Департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради.

#знову_разом
Учні 3 класу знову разом із класним керівником - Батерук І. П. у стінах рідної гімназії